Визволений Південь: як змінилися уявлення громад про себе та Україну

14 грудня о 12:30 відбудеться пресконференція на тему: “Визволений Південь: як змінилися уявлення громад про себе та Україну”.

Організатори: Укрінформ, Головна редакція “Центр стратегічних досліджень та інформаційної безпеки”, Центр Близькосхідних досліджень.

Учасники: Сергій Данилов – заступник директора Центру Близькосхідних досліджень; Ігор Семиволос – виконавчий директор Центру Близькосхідних досліджень; Артем Петрик – старший науковий співробітник Інституту історії та археології Балтійського регіону (Клайпедський університет); Сергій Немцев – головний спеціаліст Сектору моніторингу ситуації на окупованих територіях Департаменту культурної спадщини МКІП; Євгеній Шатілов – координатор історичного проєкту LEGIO Historica, науковий співробітник Національного військово-історичного музею України; Максим Майоров – ГР “Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки”; Олександр Корняков – фотограф; Володимир Купрій – експерт з децентралізації у міжнародних проєктах; Вадим Яровий – відповідальний секретар Херсонської обласної організації Національноі спілки краєзнавців України (онлайн); Віктор Михайлов – письменник.

Теми для обговорення:

  • Російський окупаційний режим: наскільки тотальним був контроль?
  • Випробування окупацією: чи можна покладатися на свого сусіда?
  • Символи спротиву та колаборації: довкола чого гуртувалися люди?
  • Ідентичність громад: до і після окупації
  • По той бік фронту: образ України для людей в окупації

Формат заходу – офлайн (Зала 2) + онлайн-включення.

Журналісти зможуть поставити питання офлайн (Зала 2).

Прохання до журналістів прибувати за пів години до заходу.

Акредитація представників ЗМІ: pressroomu@gmail.com

Акредитація триватиме до 12:30 14 грудня, для підтвердження необхідно вказати ім’я, прізвище, назву видання.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/c/UkrinformTV

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.