В Херсоні відбулась презентація Української миротворчої школи
23 лютого 2020 року в Херсоні відбуласть презентація Української миротворчої школи в Херсонській області.
У заході взяли участь співзасновники УМШ – експерти Центру близькосхідних досліджень AMES Ігор Семиволос, Сергій Данилов та Дмитро Звонок, а також випускники Школи соціальних посередників 2019 та 2020 рр.
Під час презентації експерти розповіли про проєкт Української миротворчої школи: Бачення. Хто вчить? Чому вчать? Навіщо?
Сергій Данилов – куратор проєктів Української миротворчої школи по Херсонській області розповів про конфліктний потенціал Херсонщини, як фронтиру. Наголосив, що Херсонщина є поліетнічним регіоном, тому питання інтеграції національних меншин в процес розвитку країни є одним з ключових та вимагає грунтовного вивчення.
Випускники Школи соціальних посередників розповіли про себе та презентували перспективні напрямки роботи.
Ключовим моментом презентації було підписання Протоколу “Про наміри співробітництва, проведення досліджень, запобігання та трансформації конфліктів у Херсонській області”, укладений між експертами Центр Близькосхідних досліджень та працівниками миру в Херсонській області.
Підписавши протокол сторони домовились про спільну роботу над моніторингом суспільно-політичної ситуації в Херсонській області, спільну роботу над розробкою довгострокових проєктів направлених на дослідження ідентичностей в регіоні, запобіганню та управлінню конфліктами.
Українська Миротворча Школа™ – це проект, який працює з вересня 2014 року.Мета проекту Українська Миротворча Школа™ – організація взаємодії між організаціями громадянського суспільства, місцевою та державною владою, бізнесом, експертами українськими та міжнародними для управління конфліктами та розвитку людського потенціалу в місцевих громадах України. Українська Миротворча Школа сприяє створенню експертного середовища в місцевих громадах.
Українська Миротворча Школа організовує взаємодію для:
– Створення бачення майбутнього
– Розширення участі громадян в місцевому самоврядуванні
– Розширення доступу громадян до ресурсів
– Зміцнення стійкості громад до загроз та насильницьких конфліктів
(За подробицями звертатися: Олександр Кобець, kobets1794@gmail.com, +380981764819)