Український Нью-Йорк – стратегічне планування

Однією із важливих функцій діяльності Української миротворчої школи є підтримка наших випускників та партнерів. В літку цього року в рамках ініціативи «Сусід важливий» представники УМШ відвідали тоді ще селище Новгородське (теперішній Нью-Йорк) для обміну досвідом по організації публічних просторів.

Наші партнери в Нью-Йорку, зокрема, Тетяна Красько, випускниця Української миротворчої школи, висловила потребу в проведенні стратегічного планування діяльності Історико-культурного центру «Український Нью-Йорк».

Не пройшло і півроку, як ми реалізували цей задум. Учасники стратегічного планування спробували зазирнути у 2027 рік і спрогнозувати напрямки розвитку міста та власного культурного центру.

Попри наявний песимістичний настрій щодо майбутнього міста, особливо на початку обговорення, вдалося згенерувати декілька ідей, які можуть в майбутньому виправити ситуацію. У підсумку учасники стратегічного планування визначили напрямки роботи, які зможуть посилити спроможність громади бути успішною та дозволять реалізувати цікаві проекти для подальшого розвитку культурного центру.

Команда Української миротворчої школи в особі Центру близькосхідних досліджень і надалі готова підтримувати наших випускників та допомагати у реалізації задуманого.

You may also like...