Українська миротворча школа (8 сезон) 2 сесія

У чарівному осінньому Львові Українська миротворча школа вже вдруге проводить навчальну сесію, під час якої обговорюється тематика конфліктів та розвитку в громадах. 

Вже традиційно ця сесія організується в співпраці с Український католицький університет, фахівці якого представляють позитивний досвід соціальної роботи в західних областях України. 

Серед слухачів Української миротворчої школи є представники Луганської, Донецької, Полтавської, Запорізької, Херсонської, Рівненської областей, та АР Крим. Програма сесії поєднує в собі як лекційний матеріал, так і відпрацювання практичних навичок в ігровій та тренінговій формах. 

Зокрема концептуальний погляд на історію України та вплив минулого на сучасний стан речей представив Олександр Зінченко.

 Розбирали конфліктологічний інструментарій разом з Ігорем Семиволосом, Сергієм Даниловим та Олександром Звонком,  останній провів для слухачів декілька тренінгів в межах продовження курсу «Основи медіації».

Родзинками сесії стали соціально моделюючі ігри Репортаж, Хитрий сусід та Громадська рада, розробленні Дмитром Звонком. Досвід команди тренерів з проведення цих ігор в громадах України дозволив ширше подивитися на місцеві проблеми.

 Інноваційна гра «”Наша земля”: Конструктор конфлікту» розроблена експертом Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Максимом Майоровим,  про те як працює пропаганда, викликала бурхливе обговорення. 

Ігри дозволили учасникам пережити, відрефлексувати, якісно проаналізувати та оцінити новий досвід та подивитися на здавалося очевидні речі під іншим кутом зору.

Окрема подяка пані Світлані Стельмах та всій команді факультету «соціальної робіти», зокрема радниці мера Львова з соціальної роботи пані Оксані Рубай та директорці міського центру соціальних служб пані Аллі Горбач.

 П’ять днів навчання пролетіли, як один.

Проєкт реалізується Центром близькосхідних досліджень (AMES) за сприяння Kurve Wustrow (Німеччина).

You may also like...