Українська Миротворча Школа-2020: оголошується набір

Друзі, ми раді повідомити вас про початок 7-го сезону УМШ!
Центр близькосхідних досліджень (AMES) відкриває набір на Українську Миротворчу Школу 2020 року.

Проект працює вже сьомий рік, розвивається і переформатовується. Змінюються акценти та оновлюється зміст. Ми розвиваємося разом із подіями та потребами сьогодення. Але незмінними залишаються прагнення конструктивної трансформації конфліктів, розвитку громад (та й, що там казати, – України в цілому) та впровадження ефективних переговорних практик.

Ми продовжуємо тримати зв’язок з нашими випускниками та партнерами на місцях. Мережа налічує вже не одну сотню громадських діячів, освітян, держслужбовців та представників місцевого самоврядування. Їхній досвід ми намагаємося передати і наступним випускам.

Навчання складатиметься з трьох сесій:

– Соціальні та політичні конфлікти та їх трансформація (досвід України та закордону). Місце проведення – м.Приморськ Запорізької області. Плановані дати проведення – 14-19 вересня 2020 року.
Учасники матимуть змогу ознайомитися з основними категоріями конфліктології на прикладах конфліктів та досвіду їх трансформації в Україні та інших країнах.

– Розвиток громад “Досвід співпраці влади та громадянського суспільства”. Місце проведення – м.Львів. Плановані дати – 9-13 листопада 2020 року.
Учасники ознайомляться з прикладами та методами, які здатні вплинути на розвиток локальних громад, з авторськими методиками та унікальним досвідом.

– Практична конфліктологія “Урегулювання конфліктів та медіація у соціально-політичний сфері”. Місце проведення – м.Київ. Плановані дати – 15-19 лютого 2021 року. Тематика – практика вирішення конфліктів; організація, підготовка та проведення переговорів; медіація в соціальних та політичних конфліктах.

Команда конфліктологів-практиків запрошує!

Організатори забезпечують проїзд, проживання та харчування учасників, надають їм необхідні навчально-методичні матеріали.

Для участі у відборі треба заповнити анкету учасника ТУТ
Дедлайн подання анкети – 25 серпня, повідомлення про результати відбору – 27 серпня.

Важливо: участь в усіх трьох сесіях для отримання сертифікату є обов’язковою!

Проект реалізується за сприяння Kurve Wustrow (Німеччина).

Контакти:
Ігор Семиволос fidelukr@gmail.com
Сергій Данилов sdanylov@gmail.com

You may also like...