У фокусі моніторингу – безпека людини: відбувся ввідний тренінг

18-19 липня 2020 року Центром близькосхідних досліджень (AMES) у м.Приморськ на базі “Дельфін” було проведено тренінг з питань методології моніторингу людської безпеки (Human Security).

Тренінг відбувся у рамках проекту з попередження конфліктів у Південній Україні, що здійснюється організацією за сприяння National Endowment for Democracу; проект є логічним продовженням та розвитком попередньої відповідної кількарічної діяльности у районах, прилежних чи наближених до межі з окупованою РФ територією Автономної Республіки Крим.

Фахівці Центру близькосхідних досліджень ознайомили учасників заходу з засадами та практичними інструментами картографування конфліктів, ведення діалогу, перемовин, взаємодії при здійсненні моніторингової діяльности.

У тренінгу взяли участь громадські активісти з відповідних південних районів Запорізької та Херсонської областей, надалі учасники події користуватимуться отриманими знаннями та навичками при практичному проведенні моніторингу людської безпеки у своїх локаціях.

Результати моніторингових опитувань, разом з результатами фокус-груп та інтерв’ю, надалі ляжуть в основу трьох квартальних моніторингових звітів з Human Security і використовуватимуться при напрацюванні рекомендацій для удосконаленні відповідних політик і практик для суб’єктів владних повноважень різних рівнів.

Щодо співпраці, отримання детальнішої інформації тощо прохання звертатися:
Ігор Семиволос: fidelukr[AT]gmail.com
Сергій Данилов: sdanylov[AT]gmail.com

You may also like...