Стратегічна сесія УМШ це завжди магія.

Щорічна подія яку проводить Центр близькосхідних досліджень у рамках проекту Українська миротворча школа(УМШ) за підтримки Kurve Wustrow (Німеччина), відбулася у м.Приморськ Запорізької області.

Стратегічна сесія це планування спільних дій УМШ та її випускників на найближче майбутнє, з урахуванням прогнозованих подій в країні. 

Спочатку цікава доповідь про реалізацію проєкту “Сусід важливий” тих, хто  безпосередньо приймав у ньому участь. Цей проєкт був напрацьований на попередній стратегічній сесії. Він охопив багато регіонів і дозволив побачити діяльність різних команд і людей, а також поділитися успішним досвідом.

Потім вже кожний з учасників сесії розповів про себе та свою діяльність, а також про важливі події в регіоні.

Після цього було проведено аналіз виконаної роботи у рамках проєкту, та безпосереднє виявлення напрямів, які потребують більшої уваги та доопрацювання.

І ось, на основі отриманої інформації розпочався форсайт, дуже важливий момент спільної роботи.

Цього року учасникам довелося багато працювали с форматами, хоча раніше більше орієнтувалися на загрози та події.

Прогнозування – робота, яка вимагає включення всієї команди, деякі події та прогнози обговорювалися дуже довго, а інші навпаки приймалися без вагань та сумнівів.

Ця магія працює завдяки всім учасникам і синергії, яка створюється в процесі спільних дій.

І наприкінці підсумки проведеної роботи, голосування за напрацьовані плани та готовність їх реалізовувати.

Пам’ятаємо, що форсайт – це домовляння про майбутнє. Ми системно працюємо, робимо аналіз попередньої роботи, спираючись на нього робимо нові напрацювання, це власне і є доповненням до існуючого проєкту. Тобто спільна робота для нас – неімовірно важливий компонент, це частина нашого успіху.

You may also like...