Миротворці змін: Як випускники Української миротворчої школи вражають світ своїм прагненням до навчання

Нещодавно завершилася остання сесія двох груп десятого випуску, кожна з яких привнесла свою особливість у сучасну громадянську освіту. Ці групи, будучи індивідуальними силами, виявилися готовими створити щось більше – зовсім нову спільноту.

Одна група вражала своєю активністю, інша – динамікою. Кожен член обох груп заслуговує на подяку за свою відданість відновленню держави та підняттю рівня громадянської освіти. Що цікаво, обидві групи, хоч і з різними підходами, об’єдналися в єдину сім’ю, яка вже зараз активно працює над створенням нової спільноти.

Такий синергетичний підхід вказує на те, що, об’єднуючи свої особливості, ці люди можуть підтримати не лише ефективну громадянську освіту, але й відновити її з новою силою. Тепер вони разом будують не лише своє майбутнє, а й майбутнє громадянської освіти в нашій країні.

Нижче ми публікуємо відгуки наших випускників про навчання і не тільки.

Юрій Білай

Кожна людина має прагнути до чогось нового та постійно вдосконалюватися, особливо освітяни. Я неймовірно радий, що мені випала чудова нагода пройти курс з врегулювання конфліктів та медіації у соціально-політичній сфері в рамках освітнього проекту Українська миротворча школа.

Неймовірна атмосфера однодумців, широкий горизонт замислення, політ думок…І все завдяки неймовірній команді Української Миротворчої Школи та  Центру близькосхідних досліджень: Igor Semyvolos , Serge Danylov, Олеся Стратієнко, Дмитро Звонок, Oleksandr Zinchenko, Константин Овсянников.

Успіхів та натхнення Вашій команді у подальшій діяльності! Ви даєте сили рухатися далі, ви формуєте сенси, в кінці-кінців, ви повертаєте до життя. Сподіваюсь, що у майбутньому долучатимусь до ваших проектів в тій чи іншій якості.

Max Revega

Я не знаю, що я зробив, щоб заслужити такий бонус, але у моєму житті з’явилася Українська Миротворча Школа. Це не просто навчання або клуб за інтересами, це сім’я, готова допомогти.

Нехай ми живемо у різних частинах України, але телефонний дзвінок, повідомлення у месенджері, нагадає, що наша сила єдність.

Дякую  Асоціація Української Миротворчої Школи  всім і кожному окремо.

Дякую Алекс Митчел  за співпрацю.

Леся Бенедисюк 

Ukrainian Peacekeeping School, part 3, final.

Це було дуже потужно, цікаво та душевно. Отримала цінні непересічні знання та чудових людей.

Наповнена натхненням та вдячністю

Оксана Чекменёва

Сьогодні отримала ключ до дверей, за якими твориться мир, приймаються рішення та вирішуються конфлікти. 

Дякую Асоціація Української Миротворчої Школи та Українська миротворча школа за те, що довірили цей ключ мені та прекрасним учасникам 10 сезону! 

😉 Ключ – то той самий красивий сертифікат і звісно знання, без них нікуди❤️

Леся Гладкова

Сьогодні моя стрічка наповнена майже однаковими світлинами і дописами вдячності. 

То випуск 10 сезону УМШ (найкращій)

 🎉🍾🥳

І це означає, що закінчилась моя подорож у навчальний курс з урегулювання конфліктів в соціально-політичній сфері від Українська миротворча школа 

Мені важлива ця тема, я хочу навчитися сама і навчити інших

✅ ️не боятися конфліктів, 

✅ ️вміти домовлятися заради вищої мети, ✅ ️чути іншу сторону

✅️ і головне – домовлятися з власними емоціями.

Але головне, що я отримала – це однодумців і надію, бо є ті люди з якими будувати майбутнє країни.

Не лякайтесь пафосних слів)

Бо я ще під кайфом ейфорії, яка зазвичай буває по завершенню великих навчальних програм.

 І тим не менш, я притомна і  усвідомлюю, якого розміру “ся скала” яку ми лупаємо.

 І тут два варіанти – або тих, хто лупає треба більше, або процес лупання треба модернізувати)) 

От Українська миротворча школа, робить і те, і те одночасно.

Дай Бог їм всім здоров’я і сил!

Артем Вашкевич

Закінчилася третя і остання сесія навчального курсу з урегулювання конфліктів у соціально-політичній сфері в рамках освітнього проєкту “Українська миротворча школа”. Яремче-Львів-Київ, прекрасне і змістовне спілкування, колектив тренерів та учасників, які з перших днів стали родиною. Дякую Дмитро Звонок, Serge Danylov, Igor Semyvolos, Oleksandr Zinchenko, Олеся Стратієнко, Oleksandr Kobets, Константин Овсянников та усій команді Асоціація Української Миротворчої Школи за цей класний досвід! Дякую усім і кожному, кого пощастило тут зустріти! І попри закінчення навчальних сесій вірю, що з багатьма з вас це тільки початок плідної співпраці! P.S. Від родини Вашкевичів окрема подяка Катерина Гончар за те, що відкрила для нас спільноту УМШ!

Gulnara Kudoyar

Три сесії, сповнені лекцій, воркшопів, тренінгів, усвідомлень, розмов, моральної втоми, гордості, сліз, радості – і я отримала сертифікат Української миротворчої школи. Це було надзвичайно складно і, водночас, надзвичайно цікаво. Я зрозуміла, що від мене багато чого залежить. Ми на собі відпрацьовували навички вирішення конфліктів. До нас запросили найкращих політиків, істориків. Я пишаюся тим, що стала частиною Української миротворчої школи! 

Дякую Afina Khadzhynova  за те, що дала посилання на анкету і порекомендувала заповнити. Дякую Українська миротворча школа , що зупинили свій вибір на мені. Низький уклін і дяка Igor Semyvolos , Serge Danylov , Дмитро Звонок  за майстерно розроблену програму навчання та якісні тренінги, за вашу людяність, за вас! Ви неймовірні! Дякую Олеся Стратієнко , Константин Овсянников ! Без вас не було би так добре і так комфортно. Дякую Oleksandr Zinchenko  за змістовні та емоційні лекції та воркшопи, за те, що змусили замислитися над багатьма речами у моєму житті і житті суспільства! Дякую, мої любі одногрупники! Я вами пишаюся! Дякую усім лекторам, які ділилися щедро знаннями! 

Готова до дій!

P.S. Раджу всім подаватися. Якби в школах так читали курс громадянської освіти, було би більш свідоме суспільство!

Ольга Мовчан

Дуже раджу Асоціація Української Миротворчої Школи тим, хто у роботі чи громадській активності постійно розрулює конфлікти. Якщо побачите набір В Українську Миротворчу Школу – плануйте час і подавайтеся. Отримаєте глибокі знання, цікаву практику і унікальні досвіди спікерів. Дякую команді Дмитро Звонок Serge Danylov Igor Semyvolos Константин Овсянников Олеся Стратієнко

Наш XX випуск – це любов і натхнення 

Загальний висновок 

Випускники отримали не лише теоретичні знання, але й практичні навички у вирішенні конфліктів, що є важливим ресурсом для їхньої подальшої громадянської діяльності.

Спільнота Української Миротворчої Школи стала для них не лише навчальною інституцією, але й сім’єю, готовою підтримати та сприяти громадській активності кожного учасника.

You may also like...