Баштан-фест

Наприкінці літа відбулася ще одна цікава подія, про яку хотілося би розповісти докладніше. Мова йде про Баштан-фест. Цей захід відбувся в рамках співпраці між випускниками Української Миротворчої Школи, які об’єдналися навесні цього року в Асоціацію УМШ.

 Ідея проведення фестивалю виникла у Валентини Агафонової давно, а реалізувати її вдалося об’єднавши зусилля декількох громадських організацій. Фестиваль кавунів за задумом мав стати гарним доповненням до заходів, які організували Центр близькосхідних досліджень разом з Асоціацією УМШ на Луганщині за участі представників Херсонської та Луганської областей. 

Так, 24 серпня на спортивній культурно-оздоровчій базі “Лисичанець”(Водна Станція) стартував фестиваль кавунів «Баштан-фест».

І поки мешканці та гості громади ласували херсонськими кавунами, приймали участь в різноманітних конкурсах, змаганнях, слухали виступи вуличних музикантів та весело проводили час, на іншому майданчику відбувався дискусійний форум, де учасники  обговорювали різні форми взаємодії громадянського суспільства і влади та шукали ресурси для розвитку своїх громад. Головна ціль дискусії  – це передача досвіду, обмін успішними практиками, комунікація, іншими словами все те, що зветься мережуванням. 

Це перший крок, який допоможе активістам Херсонщини і Луганщини встановити між собою інституційні зв’язки та запустити у майбутньому нові спільні проекти.

Результатом дискусії було створення та  ухвалення декларації про подальшу співпрацю.

Захід організовано за підтримки:

You may also like...